Milí priatelia a dovolenkári,

sme cestovná kancelária sídliaca v peknom kraji – pod úpätím štítov Vysokých Tatier s priamym výhľadom na Lomnický štít ( túto siluetu sme práve preto použili do nášho loga ). Vznikli sme v októbri 1990 a naším poslaním sa vtedy stalo priviesť na Slovensko čo najviac zahraničných hostí a ukázať im našu krásnu krajinu, prírodu, hory, jaskyne, kultúrne pamiatky, ľudové zvyky...

V roku 1995 sme sa rozhodli činnosť našej CK rozšíriť o zájazdy k Jadranskému moru. Uvedomili sme si, že je veľa rodín s deťmi, ktoré pre vysokú cenu zájazdov, si oddych pri mori nemôžu dovoliť. Prvé roky to bol iba kempový program, ale postupne sme pridávali aj ubytovanie v penziónoch. Súčasne organizujeme  už iba pobyty v Chorvátsku – ubytovanie prevažne v apartmánoch a štúdiach, kde naši klienti majú k dispozícii aj vlastnú kuchynku, čo je dôležité  hlavne pre rodiny s deťmi. A keď už hovoríme o deťoch, tak musíme spomenúť, že tie deti z prvých rokov organizovania zájazdov, sú už dnes „ dospeláci „ a oni teraz cestujú k moru so svojimi deťmi. Je to úžasné!

Teší nás, keď sa oddýchnutí a spokojní vrátite domov a o rok si prídete opäť k nám vybrať Vašu dovolenku pri mori. To  nám dodáva energiu a chuť pri príprave novej sezóny – naša práca je našou záľubou a veríme, že človek môže robiť dobre len to, čo ho naozaj baví. Vieme, že čas strávený v kruhu rodiny, priateľov a známych je cennou prioritou v dnešnej uponáhľanej dobe. Ak máte záujem o prežitie príjemných chvíľ s Vašimi najbližšími na slnkom zaliatych plážach Jadranu – sme tu pre Vás.

V našom katalógu  nájdete množstvo výrazných zliav ( zľavy za skorý nákup, zľavy pre deti i pre stálych klientov, skupinové zľavy ), aby ste mali možnosť cestovať za čo najprijateľnejšie ceny. Či už patríte medzi našich verných klientov alebo rozširujete našu „ cestovateľskú rodinu „, veríme, že si na našich stránkach nájdete ten „ svoj „ zájazd.

 

 

 

CK LOMNICA TOUR, s.r.o.

Tatranská 209/91
059 52 Veľká Lomnica

OTVÁRACIE HODINY:
PON - PIA
09:00 - 14:00
052 456 13 86
0905 260 638
0902 626 147
lomnicatour97@gmail.com
Vytvorené službou Webnode